Új hozzászólás Aktív témák

  • Nekton

    aktív tag

    válasz Becksman #1475 üzenetére

    Szia!
    A közelség érzékelő hiánya engem is aggasztott. Most 1 hónapja van meg a telefon. Sokat telefonálok vele. Általában a vállammal fogom az államhoz, de volt már, hogy fekve betoltam a fülem alá. Eddig mindenhogy működött rendesen. Fülhöz rakva kikapcsolt, elvéve bekapcsolt a kijelző.

    Minden más szempontból kiváló készülék. Nem tudok róla semmi rosszat mondani.

    Egyedül az 5G hálózaton vannak kimaradások a kapcsolatban, de ugyanez volt anno a 3G bevezetésekor, úgyhogy fogtam és lekapcsoltam 4G-re. A net sebeségre 4G-n sem lehet panasz és az stabil.

    Én nem kapcsolgattam ki semmit. Az akkuidő így is jó. A google és Microsoft szolgáltatásokat is használom egyfolytában, úgyhogy azokat sem töröltem. Semmit sem töröltem, inlább telepítettem még banki és egyéb appokat.

    Frissítés jön, ahogy jön. Nem rágom le a körmöm pár nap csúszás miatt. Sosem jött egyszerre minden telefonra.

    Szóval it just works as it should... ;)
    Két előfizura írtam alá két évet a T-nél úgy, hogy az áruk még kedvezőbb is lett. Így 108 ezerért hoztam el a 8/256-os változatot.

    Tokot sosem rendelek. Most éppen az Allee alsó szintjén válogathattam egy fióknyi tok közül. Rápróbáltam többet és egyet elhoztam. Letudva... :)

    Ajánlom ezt a telót! :K

    Még az s23-mon gondolkodtam, de semmivel nem adna nekem többet plusz 300 ezer forintért.

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák