Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ' Tzs ,

    senior tag

    válasz Laris2 #16355 üzenetére

    Ja, de hát egy batár nagy valami volt, meg se jelent a felvevő gomb ááááá... Közben én már azt se tudom hol vagyok. Meglett a Jupiteren Fang utolsó írása+a PDA Strelokék radari bunkeréhez, meg egy kártya. Aztán érdekes ez, mert itt ha bemegyek az épületbe egy Repedés nevű helyre visz a teleport, onnan meg az Ásatásra. Jól néz ki az átépített helyszín, de lehet ott valamit csinálni? Van itt egy mentésem, meg most egy másik akkor ezek szerint irány Pripyat, felvenni azt a bontást, ha fel lehet. A polgerizé az a faág szörny? (Vagy hogy mondjam :D) Szal Ásatás átvizsgálása, vagy egyből Pripyat?

    S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

  • speki1982

    tag

    válasz Laris2 #16355 üzenetére

    Jókor szólt Szaharov is, hogy tíz kell belőle, eladtam eddig vagy hetet már... Érdekes, nekem már megvan mind a hét bontásom, szerintem nem vesztettél el egyet sem korábban, ott csücsül az összes a tatyóban.

    Jön az elfelejtett erdő meg a labirintus, de elébb megnézem, mi van azzal a Tzs által említett ajtóval Pripjátyban.
    A végigjátszásban Fang hulláját az iskolából a srác elvonszolja ehhez az iskola alatt megnyílt teleporthoz és beledobja: hopp!!! eltűnik a hulla és kiír valamit. Az mondjuk feltűnt, hogy korábban hiába vettem fel a mellette lévő rejtekhelyről a cuccot, a jelzés ott maradt a hullán.
    Ennek utánajárok.

    Iszonyú tömény ez a mod, ha jó úton haladsz a sztoriban, állandóan újabb feladatok jönnek, és csak lesel, hogy ez most mi?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák