Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    Elkezdtem az OL 2.0-ával. Mivel az 1.33-al készűlt mentéseimet nem akarta elfogadni ( mindíg kilépett töltés közben a "bug report" ablakkal ), így újra kellett kezdenem a gamét. :(((
    Átszabták a HUD-ot és zsák súlyát is visszavették max 80kg-ra. A traider mod ismét hiányzik ( a kereskedőnél semmi sincs, pedig az első kűldit már megcsináltam ), így azt ismét felteszem. :U Viszont a magyarítás tökéletesen műxik vele, így legalább azzal nincs gond. Van a zsákban ( minden jó :DDD ) egy újfajta vmi, ami leginkább az anomália detektorra hasonlít a Priobiból ( vagy arra a műszerre, amivel a méréseket végzi a tudós yantarban, amikor mi fedezzük őt a zombiktól, hogy a prof elkészíthesse nekünk a Pszi sugárzás elleni sisakot...), viszont fogalmam sincs mire jó. Ha rákattintok, semmi értelmeset nem írnak róla. :F Ha megnyitod az "invertory"-t ( és bezárásakor is..), akkor egy zipzár húzásakor hallható hang fogad. Kissé meglepődtem, de megszokható és nem is olyan rossz. Most így hírtelen ennyi a változás, leginkább az zavar, hogy újra kellett kezdenem a gamét. Most felrakom hozzá a traider modot, mert vásárolni szeretnék majd később.

Új hozzászólás Aktív témák