Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dodopek

    addikt

    válasz M@trixfan #7902 üzenetére

    Teljesen jogos a felvetés, csak nem tudom lehet e szerkeszteni az első hozzászólást úgy, hogy nem a topic nyitója szerkeszti...
    ENOT? AZ MI???? :C :C :C

  • <MZ/X>

    őstag

    válasz M@trixfan #7902 üzenetére

    Nem akartam előre bejelenteni, mert jobb szeretem már az elkészült munkát bemutatni, de barátommal kb. egy hónapja tervezzük egy S.T.A.L.K.E.R. mod összegyűjtő magyar oldalt. Designja kb kész van, az ismertetőket is elkezdtük írni.

    Amit tervezünk: mindhárom játékhoz az összes értelmes nagyságú mod (három új mutáns vagy külön M.S.O. modot nem raknánk fel, mert bele vannak integrálva nagyobb modokba) kilistázása letöltési linkekkel, feature ismertetőkkel. Ez az alap. A legtöbbhöz tervezünk személyes véleményt írni, legalább az első pár dologról (pl. Clear Sky esetében Sido-ig eljutni). Néhánynál részletes cikk lenne mint pl. SGM, Enot, Way to Pripyat, Priboi, stb. Ezeket általban végig is játszuk, de pl. a Completet nem visszük végig.

    Fontos még, hogy csak angolosítással (ha van hozzá akkor magyarosítást is mellé tesszük) rendelkező modok lennének. Nagyon sok idő volt, de végigtúrtam a GSC fórumait ahol a legtöbb modder van, meg google translattel az orosz oldalakat (amikhez elérhető angolosítás), úgyhogy bízunk benne, hogy rengetegféle új modot sikerül bemutatnunk. Egyáltalán, már az is segítség szerintem, hogy leírjuk mit rakj fel, hogy menjen, mert több mod esetében is segítettek a fejlesztők, hogy milyen sorrendben, miket kell feltenni. Jelenleg tudok játszani egy nagyon high-end gépen, úgyhogy grafikailag is tudunk nyilatkozni, barátomnak több éves laptopja van, úgyhogy ő a gépigényt tudja leírni :D

    Legközelebb remélem, hogy ugyanebben a témában már a kész honlapot belinkelhetem. :)

    Original's never fit - Socket 370

Új hozzászólás Aktív témák