Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Vladi #3492 üzenetére

    1. Nem baj, ha nem szájbarágós. Éppen amiatt szimpatikus, hogy nem egy "lődd szét mindet" FPS, hanem sztori és küldetés alapú. (Mint egy egyszerűbb RPG és kalandjáték ötvözete.)

    2. Komolyan olyan jó az a mesterlövész puska? :Y Egyszer kipróbáltam, de igen kicsinek találtam a sebzését, ráadásul nagyon visszarúg. Szóval nem használtam. Viszont mivel az egyetlen, amit eddig találtam, "jegeltem" a privát ládámban.

    Egyébként sem láttam eddig nagy hasznát, mert a lehető legkevesebb embert szeretném likvidálni. Eddig csak banditákat vadásztam le Szakáll megbízásából (amikor a Sztalkereket akarták kifosztani).

    4. Hát ha nem kell később sehová az a 4 db papír ("Utasítás"), akkor természetesen eladom.

    Azért kérdeztem, mert nem akarok úgy járni, hogy végigtolom a játékot mondjuk a 95%-áig, aztán ott derül ki, hogy tölthetem vissza a 15%-os állást, mert eladtam a papírokat, amelyek a befejezéshez kellenek. Vagy ennyire nem "kötött" a játék? Nincsen olyan tárgy, amelyet "ideje korán" eladva nem lehet befejezni?

    5. Hát ugyebár Fürgénél lehet rendelést leadni különféle fegyverekre és két féle ruhára.
    Egy bizonyos összeget előre kér, a többit a termék átvételekor kell kifizetni neki.

    Azt hallottam, hogy egy-egy fegyver kategóriában több féle fegyver is van, a ruhák esetében szintén ez jellemző.

    A rendelést viszont úgy lehet leadni, hogy "Hozz nekem egy jobb pisztolyt/gépkarabélyt/páncélt/stb."

    Ezek szerint teljesen véletlenszerű, hogy adott tárgykategórián belül milyen típust fog nekem hozni?

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák