Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz SaGa59 #26905 üzenetére

    Vagy valami más hiányzik. Vannak ilyenek.

    Tegnap teszteltem a most fordítás alatt lévő modot egy másik ágon, mint amerre eddig haladtam, mert azzal egy agyalós-méregkeverős (tényleg, ricint kell gyártani, de nem mindegy, milyen töménységben) feladat elveszett volna. Viszont most nem akar kinyílni a rejtjelzáras láda, hiába tudom a kódot, Ki kell derítenem, mi nem tetszik neki. Lehet, hogy az, hogy nem lőttem le a szolgálatos árulót, mint korábban... De az sem kizárt, hogy idő előtt jöttem ide, mert még nem végeztem el a fő történet megnyitását lehetővé tévő előzetes feladatokat sem, csak gondoltam, ha már úgyis arra járok, benézek a Szabadságosokhoz is és felveszem ezt a feladatot...

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

  • Sensut

    őstag

    válasz SaGa59 #26905 üzenetére

    Supermanannel van valami baj, mert nem érzékelik a mutánsok. Menet közben elvágtat a vadkanok mellett és azok egyáltalán nem reagálnak rá. Engem viszont letámadnak. Amikor mellette mentek és visszatöltöm, ő nincs ott de a térkép jelzi a helyét, majd hirtelen a bázisra ugrik. Elindulok a bázis felé, és egyszer csak a jel visszavándorol a mérési helyre és ott lesz Superman is. Ezt minden mentésénél végigcsinálja a játék. Van ott elég mutáns, egyik oldalt vadkanok, túl sznorkok, arrébb 2 irányító is, de nem történik semmi. Újratöltöttem a pálya legelejétől is párszor, de mindig ugyanaz. Végül töröltem a játékot, megnéztem a végét videón. Ez lehetett volna a legjobb mod amivel játszottam, de ez lett az egyetlen legszarabb, amit egy ilyen abszurd hiba miatt nem tudtam befejezni, s ez idegesít. Még soha nem vártam ennyire egy mutánstámadást Stalkerben, mint itt, de nem történt meg :) . Elindítottam az Újságírót, de egyelőre visszamegyek egy ideig a Thiefhez, mert folytatódik egy projekt, aminek tagja vagyok már egy éve, és be kellene fejezni végre. Viszont a Lost Alphát azt lesem, illetve az új javítást, mert abban még van vas :K .

Új hozzászólás Aktív témák