Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz rétisün #26556 üzenetére

    Nem találom ezt a sort a fájlban, a 76. sor üres. Notepad++.Itt van a fájl. Lehet, hogy teljesen törölték a bejegyzést és ha csak bemásolom oda, nem elég, nem indul a játék :F .

    @ Antonius1978: A modról annyit mondhatok, hogy nem az őrnagy vagy, hanem egy zsoldos.

    Ettől aztán a sztori is más, egyelőre egy valami képződményt keresek, de azt nagyon, egy lezuhant helikopterben :) . Egyből az elején átküldenek Janovba, itt meg emberről emberre kell kérdezősködnöm a képződmény felől. A grafika, annak ellenére hogy olykor jól belassít, nem egy nagy durranás, szerintem az eredeti COP-nál csúnyább. De a tél az megteszi a hatását. Egy furcsa mellékküldetést is kaptam a hajón, de többet nem árulok el, próbáljátok ki. Szerintem érdemes ha nem zavar olykor ez a belassulás.

    [ Szerkesztve ]

  • shield

    Topikgazda

    válasz rétisün #26556 üzenetére

    Én most a Diverzans-t tolom. Ebben is elég szegényes a lőszer készletem. Zatonban kezd, mindjárt a belépésnél jött egy Vérszopó és már nem is tudtam beszélni Petykával, akinek a pénzét kellett volna el vinni a Szkadovszkra. Alig bírtam kinyírni, jól el kellett bújnom egy bokorban. A két szegény halott Stalkertől elvettem a cuccokat. Bagoly alig ad 150-200-at egy AK-ért. Még jó, hogy mindjárt a Fűrésztelep felé mentem és ott volt egy rakat zombi. De így is ha egy Abakant megjavíttatnák , akkor majd az összes pénzem ugrana. Pedig majd meg kell, rá lehet rakni egy olcsó távcsövet. Bagolynál most csak páncéltörő lőszer van jó pénzért, ezért Stalkerektől veszek simát. Vannak ezek a nagy dög pókok, ezek sok lőszert elvisznek, sokszor inkább szedem a lábam. Mondjuk az jó, hogy minden dögből le lehet kapni egy alkatrészt. :) Sokszor csak kullogok a többiek után és akiket kicsinálnak a dögök, azoktól loot-olok. Banditákat amúgy általában egyik modban sem szoktam bántani, hacsak nem ellenségesek vagy lövik a Stalkereket, most kénytelen leszek orvul leszedni őket.
    Jaa..és Szakállnak nincs szakálla és kicsöcsösödött és most Szonykának hívják. :D

    S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

Új hozzászólás Aktív témák