Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Highground

    aktív tag

    válasz Antonius1978 #26144 üzenetére

    Köszönöm a sok tippet! :R
    Most a "halál leple alatt" jól megszivatott :((( Mikor átmentem véletlenül a szeméttelepről a bárba(?talán) és onnan vissza akartam menni, abban a pillanatban ahogy lespawnoltam 7 vagy 8 zombi kapásból pofán lőtt :) Ha meg hirtelen elkezdtem futni akkor persze visszadobott a bárba :) Tehát kellett volna csinálnom egy 360-at és futás. De arra nem volt időm, hogy levegőt vegyek :) A spawn pillanatában szétlőttek. Le kellett töltenem egy trainert hogy örök életet adjon. Hát nem jött össze az sem :D Hiába volt az örök élet (5 féle trainer-el) mindig szétkaptak. Aztán megláttam, hogy van "super jump" vagy mi a túró. Na az megmentette a seggemet... másodszor... mert először csak arra volt jó, hogy akkorát essek mint az ólajtó. Be kellett mellé nyomnom az örök életet is. Csak így élhettem túl az esést. Mókás volt (így visszagondolva) 15x töltöttem be a quicksave-et mire sikerült. Közben 3x-4x visszamentem véletlenül a bárba... már majdnem agyvérzést kaptam. Benny Hill hozzám képest szerintem kutya fa*za volt. :DDD

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

Új hozzászólás Aktív témák