Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SteeWe

    aktív tag

    válasz Vladi #2354 üzenetére

    Hason kúszásra gondoltam, de én nem fogalmaztam érthetően sry. :K

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Vladi #2354 üzenetére

    vadászat meglett, eljutottam Yantari bázis utódjába:)

    " picit több lehetőség questeknél (deus exen nevelkedtem)" ez alatt arra gondolok, hogy pl amikor az arc le akart nyúlni a wheelre, akkor pénzért adtam volna neki... ha annyit ér a barátja élete, megvehette volna;] így maradt, hogy vagy nekiadom a wheelt és rosszul járok, vagy kilövöm.

    ahogy nézem visszatértek a Rodentek (Hamster néven) visszatértek. Snorkok AIja jelentősen javult, Bloodsuckerek pedig a folyómederben történt harcok alapján (vízben látszik a nyomuk) teleportálnak is. Szellemmel egyel találkoztam, na hát az csúnyán meg lett erősítve SoChoz képest. kíváncsi leszek a csúnyábbakra (Controller, Pseudogiant, Törpe, Chymera)

    csodálkozva vettem észre, hogy pár ember újdonságnak írja le a kutyák hit n run taktikáját (közeljön, harap, elfut, hármas ismételgetve), ezt már tudta a SoC is. sőt, a kutyák nem éheseket is. sőt, bizonyos esetekben a kutyák közeljöttek, majd menekültek előlem SoCban (nem tudom mi csinálta, valszeg egy bizonyos kilőtt mennyiség fölött jött elő).

    CS gerillaharc alatt azt értettem, amikor swampben kvázi használhatatlan fegyverekkel kellett végigmenni, nem a bokros-bújkálós harcot valami a célra használható fegyverrel (pl AK;) ). tudni kell, hogy 1.505 alatt játszotam először végig (és négy corrupt savegame után ötödszörre sikerült átmennem rajta), 1.5.0.10 összehasonlíthatatlanul jobb volt.

    SteeWe: "walk"ot kell benyomni a gugolás mellé, akkor lefekszik a földre. úgy már be lehet férni rendesen.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák