Új hozzászólás Aktív témák

  • jolmegmondom

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!

    Nálam előfordul egy gyakori hiba, melyre találtam is megoldást, de nem teljes, csodálkozom is, hogy nem kérdezte meg eddig senki, vagy csak énnem találtam, pedig rengeteg hozzászólást olvastam. X-ray hibával leáll a játék, de csak akkor, ha beállítom a grafikát. Erre ugye a megoldás az lenne, hogy törlöm a user.ltx fájlt,de ezzel csak az a baj, hogy így nem mentődnek a beállítások. Próbáltam több módon:

    1: játék + patch telepítése -> graf beállítás -> game újraindít (mert kéri) hiba
    2: játék telepít -> graf beállítás -> újraindítás és hiba -> patch telepít -> hiba
    3: játék + patch -> graf beállítás újraindítás nélkül -> játék kezdés, mentés, majd újraindítás -> hiba

    Valami megoldás létezik erre? Amikor megjelent megvettem és vistával hibátlanul ment. Most új gép + win 7 és nemmegy még kompatibilitásban sem, de elvileg a játéknak támogatnia kéne. Az ajánlott gépigényt bőven szárnyalja a gép, szóval nem értem. Nincs valami konfig fájl, ahol be tudom állítgatni kézzel esetleg, hogy ne álljon le hibával?

    Köszönöm

    http://jolmegmondom.eu/ érdekességek, leírások

Új hozzászólás Aktív témák