Új hozzászólás Aktív témák

  • prodata2

    tag

    AMD -Intel örök versenytársak maradnak . Az ár -érték arány, nekem nagyon sok ismerősömnek AMD konfigurációja van és lesz is . Olcsóbb az tény de ennyi amivel többet tud . A mai világban főleg kis hazánkban ez is elsődleges szempont a választás terén nem mindenkinek veszi meg Apuka -Anyuka a hyper cuccot. De engem még senki nem tudott meg győzni az AMD felől . Voltak régebben baklövései amikor belecsöppentem ebbe a világba . A Magok száma köztudottan páros és neki voltak páratlan " nem dicséret ". :) De attól függetlenül szépen futottak anno . Az intel meg pofátlanul drága . Azt tudom ,hogy mostanában nem tervezem a fejlesztést mert ha a beugró felső középszintet nézem I5 akkor elsápadva néztem mennyibe is kerül . Amit tudok mondani róla ,hogy megbízható már a harmadik LGA 775 foglalatút nyúzóm tudom elavult teljesen más technológia az I változat de engem még bőven kiszolgál Q9650 amit kevés pénzért vettem persze használtan . Ami rá van írva a dobozára azt tudja is , nincs mellé beszélés és külön számolgatás ,hogy most MHZ-re mit is tud . Nekem ezért maradt az Intel ,megbízható. De tuti elmondható az AMD-re is . Ez az elvi kérdés szerintem ott indul el ki mivel kezdte a pályafutását melyik márkával . És hű marad ahhoz a márkához amit meg kedvelt .

Új hozzászólás Aktív témák