Új hozzászólás Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    válasz Sensut #26319 üzenetére

    habár valamiért kimaradt a mesterlövészes megfigyelés:

    "Egylövéses feladat. Ez is rejtett küldetés. Csak abban az estben jön elő, ha Garikhoz odamegyünk beszélni miután visszajöttünk Zatonból és megoldottuk a Gauss-puska rejtélyét. Ha közvetlenül az X8-as laborba megyünk, miután visszajöttünk, akkor elvesztjük ezt a küldetést. A feladat a következő. Garik szól, hogy bajba került, mert egy zsoldos csapatot hozott Pripyatba, és azok el akarták tenni láb alól, de sikerült megszöknie tőlük. Elmondja azt is, hogy a zsoldosok miről beszéltek. A párbeszéd után az ezredeshez kell menni és jelenteni kell neki ezt az esetet. Kovalszkival egyeztetni kell a taktikát, majd amikor sikerült mindenbe megegyezni, akkor Kirillov hadnagy elkísér minket a lőállásba. A taktika szerint egy-egy lövéssel kell elintézni a megbízót és a zsoldosok vezérét. Ha sikerrel járunk, akkor megkapjuk a piros kulcskártyát az X8-as laborhoz."

    amúgy én ha jól emlékszem, befejeztem mind a 3 verziót (sgm 2.2, enot, sniper) annak idején, de már nem tudom, mit hogy csináltam, régen volt, na. :B meg azóta is mennek a különböző modok, elég rendesen keveredik is, melyikben mi volt.

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Új hozzászólás Aktív témák