Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz shield #22962 üzenetére

    Na akkor:
    Van egy harmadik is.

    Ez és az első (2013-as verzió) csak gamedata és bin mappákat tartalmaz, kell hozzá a telepített CoP.
    A harmadik (2014-es) a teljes CoP-ot is tartalmazza, de a gamedata mappa is kb 2,5x akkora, mint a másik kettőnél, jócskán fel van tunningolva.

    A fenti példány eljut a betöltő képernyőig, kiírja, hogy 1.02-es verzió, majd memóriahiányra hivatkozva (3-4 perc töltögetés után) kiugrik. A főmenünél egy háttal űlő alak nézegeti a szarkofágot távolról.

    A 2014-es nagy verzió az alábbi hibával száll el még a főmenü megjelenése előtt:
    [error]Expression : file_handle_internal(file_name, *buffer_size, file_handle)
    [error]Function : FileDownload
    [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\FS.cpp
    [error]Line : 169
    [error]Description : can't open file :
    [error]Arguments : e:\s.t.a.l.k.e.r. - cop\gamedata\textures\item\item_?4.thm

    item_c4.thm létezik ebben a könyvtárban, de nem azt keresi, hanem lehet, hogy valami cirill karakter lenne ott... Még áttúrom a fájlokat, hogy honnan hívja.

    A 2013-as verzió elindul, 0.25_build_6.07.2012 verziót ad vissza, méretben ez van legközelebb a yandexes változathoz. A főmenü mellett egy folyó és Pripjaty látképe van egy hajóronccsal. A folyó vize hullámzik...

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák