Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz h8core #18490 üzenetére

    A banditatamadasos kuldetest meg nem lattam, ugyanis a jatekot ujra kellett kezdjem, az augusztusi menteseim mind akadtak ki, valami gubanc lehetett a moddal, mert pl a Monolitos gyerekek nem voltak ott a kontenerraktar mellett stb, es meg volt 1-2 aprobb szabalytalansag.
    Igy visszatoltottem egy nagyon regi mentest, es azota nem helytelenkedik szerencsere.
    Most Szokolovval szivunk, mert nem lehet meghivni a pripjatyi csapatba...

    Meg kell nezzem ott a detektort, habar nem ugy emlekszem hogy ott talaltam volna, de ki tudja...

    Elhiszem hogy a Geo 2 az egyik legelvezetesebb, de sokban hasonlit az Enotra, ami nem is csoda mert mindketto SGM alapu azt hiszem.
    Idaig az Enot, most Geo 2 es a Way in Pripyat moddal jatszodtam, az elozo ketto nagyon jo, mert van sok kuldi, es valtozatosak is, de hangulatilag a legmelyebb benyomast ram a WIP tette.
    A Sniper, Braz (most ez a ketto jut eszembe meg kapasbol a modok kozul) modokkal meg nem jatszodtam.
    Az az igazsag, hogy mar kezdem unni a Kordon-Janov-Pripyat alapu palyakat.
    Ezert is lehet hogy ha befejezem a Geo 2-t akkor nekifogok a Legendary ShOCh modnak, amit Shield emlitett feljebb.Aztan nem tudom...Misery, Lost Alpha ezeket kellene meg kiprobalni...

Új hozzászólás Aktív témák