Új hozzászólás Aktív témák

  • Hun'reeth

    őstag

    válasz priti #1831 üzenetére

    Hmm....szerintem éppen hogy normálisabbra csinálták mint az eddigi Stakerekben amikor körökön keresztül kellett hordani a fegyvereket mert abból lehetett pénzt csinálni. Ez a rendszer teljesen ki van egyesúlyozva ami már sárga ill. épp csak zöld azaz nem éri meg javíttatni abból csak a töltényt kell kiszedni és kész. A relytekhelyeken lévő fegyverek viszont mindíg maxosak.
    A pénz - ahogy teljesen reális is - a képződményekben van. Azokat kell keresni és abból rengeteg pénzt lehet csinálni bármikor. Nagyon hamar lehet jó detektort szerezni a 3. generációs már tökéletesen elég.

    Kardánnak mindíg 2 vodkát kell adni mert úgy jóval olcsóbb mint egyel! :) (már amihez elég 1 vodka neki)

    Más:
    Érdekes estbe botlottam. Mikor a Gauss miatt el kell menni Kardán megbízásából ott a vasúti kocsinál van egy "kisóriás" azt hiszem. Ha a bejárat felőli oldalon nyírom ki akkor a vasúti kocsin megjelenik egy sorozatlövő sörétes fegyver ;] de ha bárhol máshol a teremben akkor nem. Mondjuk én késsel nyírtam ki lehet ez is számít.

    (#1829) tojasosgomba: menj át Zanovba ott szakáll is ajánl egy csapatot :K én őket béreltem és nem volt gond.

    Mellesleg nem kell Morgan pda-ját odaadni senkinek, anélkül is be lehet vetetni a monolithosokat.

    [ Szerkesztve ]

    ''Öregember nem gyorsvonat!''

Új hozzászólás Aktív témák