Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #76545280

    törölt tag

    Kedves fórumozók
    Valaki itt korábban javasolta nekem, hogy UNIFI AP-t vegyek, melyet cloud key-yel programozhatok fel.
    nost megvettem 2 db AP-t (a fehér UFO kinézetű), és a cloud keyt. Itt már el is akadtam...
    Azt látom, hogy a cloud keyt fel kell csatlakoztatni USB-vel PC-re, mindeközben (?) a cloud key lan csatlakozójára egy kábellel az AP-hoz adott kis "fekete dobozt" (POE adapter) (gondolom a POE csatlakozóra megy az AP és a LAN felirathoz a cloud key?). És innen akkor egy pár lépésben fel tudom "programozni" a cloud keyt és az AP-t a fekete dobozával együtt? Utána kihúzhatom a Cloud keyt, és a fiókba tehetem, mert menni fog az AP magától ? Vagy mi a metódus? Kérnék egy nagyon érthető kis magyarázatot, hozzáértőtől. NAGY köszi (ha már 80 ezret elköltöttem rá, jó lenne érteni is hogy mi a helyzet...( Az összes képtalálaton routerek is vannak, sehol nem látom hogy ez a kis ufó menne magában is egy cloud key-el.
    Mert ha tegyük fel a cloud key az egy mini szerver és annak is non-stop be kell lennie kötve, akkor a második AP-t mire csatlakoztatom? hisz csak 1 db csatlakozója van a cloud key-nek. HEELP !
    arról már nem is beszélve, hogy sima ethernet kábellel kell összekötnöm ezeket (a dobozban nem volt egy sem), és elvileg az AP az áramot a kis fekete doboztól kapja. Tudomásom szerint a LAN kábelekben nincs érpár, ami áramot visz. Hogy van ez az egész??

Új hozzászólás Aktív témák