Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Sziasztok,

    az itthoni wifi hálózatomat egy utolsó generációs Apple Time Capsule szórja. Rendben működik, csak a lakás átellenes felében már nagyon minimális a net, ezért kb. 2 éve beüzemeltem egy Asus RT-AC66U-t repeaternek. Eddig prímán működött minden, de ma állítottam port forwarding adatokon a TC-ben (csak az adott eszköz IP címét módosítottam), és azóta az Asus nem repeatel. A két repeatelt wifi hálózat megjelenik az elérhető hálózatok között, ahogy eddig is, de egyiken sincs forgalom. Ha felkapcsolódok rájuk, akkor az adott eszköz, amivel kapcsolódtam, nem lát rá a netre. Ha okostelefonnal kapcsolódok valamelyik repeatelt hálózathoz, és megpróbálok az Asus Router app-pal a routerre rálépni, az app nem csatlakozik az eszközhöz.

    A TC-től az eszköz kap IP címet, de az adott IP címen sem tudok a routerre bejelentkezni.

    Mi akad össze mivel és miért, valamint hogyan lehetne kifésülni?

    Köszi. :R

    Szerk.: Ja, macOS/iOS alól vagyok, ha ez fontos infó lehet.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz bLaCkDoGoNe #39138 üzenetére

    Már nem aktuális.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák