Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldAkita

    aktív tag

    válasz Intruder2k5 #20793 üzenetére

    Kösz a tippet és a firmware telepítési útmutatódat. Benézek majd a fórumodba és biztos lesz valami mód erre. Olvasgatom a Tomato magyar ismertetőjét és 3 script példát is mutat. Ebből gondolom hogy a ledek működésére is biztos van valami script. A Button/LED opcióban is van egy script, sőt ahogy olvasgatom ott elvileg állítgathatóak a ledek jelzései valami pár másodperces gomblenyomásre reagálva. Persze iszonyú zavaros ez nekem, lévén a gyári firmware alapból égeti az aktív ledet, tehát ha a wifi gombot benyomom azonnal kigyullad mind a 2.4, mind az 5Ghz-es Wifit jelző led. Ha rádugok valamit az USB portra, azonnal kigyullad a ledje. A Tomato ilyesmit nem csinál alapból pedig ez evidencia kellene hogy legyen, szerintem. Valószínűnek tűnik amit mondasz hogy ez a legújabb verzió hibája lehet. Elképzelhető hogy megpróbálok egy régebbi verziót is, mert bár halálos rémület van rajtam amiatt hogy a beállítások tekintélyes részéről azt se tudom eszik-e vagy isszák, de az is kezd világossá lenni hogy a gyárival ellentétben a Tomatoval tuti beállítható hogy Kívülről ftp-vel elérjem az usb-re dugott hdd-t.

Új hozzászólás Aktív témák