Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz SztiviVander #24790 üzenetére

    Szia,

    nagyon köszönöm a segedelmet. Amit írtál az egészen jól hangzik és talán tényleg ez lehet a gond. Nem is tudtam, hogy az N-es kapcsolat csak komolyabb védelem esetén tud felépülni. Nem emlékszem már pontosan, hogy milyen titkosítás volt beállítva, de ezt a WPA2+AES-t kipróbálom.
    (bár úgy rémlik, hogy pont WPA2 volt...)

    Amúgy első körben csak az "only N"-t állítottam be, és a vegyes 20-40MHz-et. Ekkor még gond nélkül felengedte a mobileszközöket, de ugyanúgy bufferelt a filmnél. Ezután állítottam csak be az "auto" helyett a "295Mbps"-t, na ekkor dobott fel a router egy kis üzenetet, hogy "ha az auto beállítástól eltérőt választ, azzal a B/G eszközöket kizárhatja". Na és a mentés befejeztével levágta a tabletet, de a telefonom (Lumia 520) se csatlakozott már.
    Amúgy nincs B/G eszközöm (2 tablet és 3 telefon, ami wifin kommunikál - de mind 802.11 b/g/n).

    A csatornát is megnézem, de szerintem az alapból szintén auto állapotban van. És ha jól emlékszem, nem volt tól-ig érték (egyesével volt 1-től talán 15-ig opció). De lehet, hogy rosszul, vagy rosszra emlékszem.

    Még egyszer köszönöm, este jelentkezem a fejleményekkel. :R

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

Új hozzászólás Aktív témák