Új hozzászólás Aktív témák

  • OldAkita

    aktív tag

    Asus Ac56U-ra kisérletképp szerettem volna feltenni a Shibby féle Tomato-t. Listából a K26ARM-et választottam mert azt jelezt az Ac56U-nak. A letöltés menüpont alatt a K26ARM alatt ezeket lehetett választani. Én az utolsót, a 120-ast választottam, azon belül az Asus-t, azon belül 2 file-t kínált fel, az AIO-t és a VPN-t. Az AIO-t töltöttem le és az éppen aktív Merlin firmware-ben választottam a firmware frissítést, betallóztam az AIO-t, feltöltöttem, nyomtam egy resetet neki aztán ki-be kapcsoltam az Asust, de valamit nem jól sült el mert azóta csak és kizárólag a jobb szélső led ég ami elvileg azt jelzi hogy áram alatt van. Resetelgettem párszor, kapcsolgattam ki-be, de se kép se hang. A 192-168.1.1-re ezt adjaFirefoxxal: A Firefox nem képes kapcsolatot létesíteni a(z) 192.168.1.1 helyen lévő kiszolgálóval.
    Operával: A beállítások frissítésre kerültek. A weboldal frissítése most megtörténik.
    Az IP-cím vagy portszám módosult. Az Ön és a(z) RT-AC56U közötti kapcsolat bontásra kerül.
    A(z) RT-AC56U beállításainak eléréséhez csatlakozzon újra a vezeték nélküli hálózathoz és használja a frissített IP-címet és portszámot.

    Mit tehetek hogy hozzáférjek az Asus kezelőfelületéhez és visszaállíthassam a gyári állapotot?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák