Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    Sziasztok!

    Kb 2 hete cseréltem routert, mert az előző (Linksys WRT320N) az alábbi hibát produkálta: random időpontokban jött elő a hiba, de a végén már gyakorlatilag folyamatos volt, előtte volt, h csak pár naponta, majd naponta többször, ilyenkor az oldalak nem töltődtek be, közben a net sebessége az tökéletes volt, mert a fel-letöltés ment, de az oldalak nem töltődtek be és a ping is volt,h 100%-os csomagveszteséget írt.
    Az új routerrel (TP-Link WDR3600) eleinte minden rendben volt,de kb 1 hete ez is produkálja a hibát. Mostmár naponta többször, mind kábelen, mind wifin, ráadásul mostmár a sebesség is lecsökken ilyenkor 1kbps alá, ráadásul a router saját beállítási oldalát sem érem el ilyenkor...
    Diginél vagyok, így PPPOE a kapcsolat, először szolgáltatóoldali problémára gyanakodtam, hiszen 2 routerrel is csinálja, de a Digi nem talált problémát.
    Legfrissebb gyári fw van a routeren, reset volt már és elvben minden jól van beállítva, az összes rácsatlakozott eszközön jelentkezik a probléma, de nem folyamatosan és elég idegesítő,h gyakorlatilag használhatatlan routerrel a 80/25-ös net...
    Örülnék neki,ha sikerülne megoldást találni, mert a router topikjában nem tudtak mit ajánlani.

    Előre is köszönöm a segítséget :R

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák