Új hozzászólás Aktív témák

  • KerryVTR

    tag

    válasz james001 #16448 üzenetére

    Én két hete 750km-t utaztam Akváriumig és vissza Goathwore-ra. :D
    Szerintem annál nem lehet messzebb Budapesten belül. :D
    Sőt, vidékiként minden alkalommal többszáz km-t kell mennünk a koncertekre mindig is 30 év alatt. Októberben egy hét alatt 3x mentem fel koncertre. :D
    Ezt utálom benne a legjobban, de ha ilyen élményt akarok, akkor el kell indulni, nincs mese.

    És igen, sajnos a Barbában 50-50% az esély, hogy jól fog-e szólni. Vannak zenekarok akik hoznak hangtechnikust, vannak akik nem. Változó. A helyen viszont sajnos ez sem változtat, ami szerintem alapvetően nem alkalmas arra, amire használni próbálják. Valami nem okés vele. Nekem emiatt nagy csalódás szinte minden koncert a Barbában. Talán még az Amon Amart szólt egész jól pár szám után.
    The Halo Effect, Carcass, Arch Enemy, stb... számomra nem volt az igazi. De van aki panaszkodik rá, van aki meg nem.
    Azt vettem észre, hogy jellemzően az előzenekarok sokkal gyengébben szólnak. Ákváriumban viszont emiatt nagyon kellemesen meglepődtem, mert az első 3 zenekar is nagyon jól szólt, az utolsó meg annyira jól és hangosan, hogy most emiatt vettem hallásvádőt is. Két napig nem hallottam rendesen... :) :U

    Kínáncsi leszek milyen lesz a Soilwork és Kataklysm február 25.-én. :C

Új hozzászólás Aktív témák