Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz cappa72 #16066 üzenetére

    Sajnos vagy szerencsére mi nagyon kevés luxusra szoktunk áldozni; inkább ritkán, de akkor az valóban élmény legyen.
    Sajnos nálunk is iszonyatosan szűkös a keret, mindent kétszer átgondolunk - főleg most, hogy a megszűnés szélén a munkahelyem. De ezen egy percig nem agyaltam, bakancslistás volt a Rammstein, nem lehetett kérdés, hogy ott-e a helyünk. Szerencsére összejött.

    Nálam is fertőzöttek a Gyerekek, a Feleségemmel és a nagyobbik Lányommal mentem volna Thy Catafalque-ra, de annyira beleszerelmesedett a kisebbik Lányom is az együttesbe, hogy Feleségem végül nem jön és helyette így a Középsőm jön velünk.

    Első komolyabb koncertjük lesz, nagyon kíváncsi leszek, mit szólnak hozzá. Én már tűkön ülök.

    @CptAdamica: Én 2005-ben(?) mehettem volna, de az akkori Peterhappyné-jelölt lebeszélt róla, mert mennyivel jobb lesz nekünk inkább a családjával egy vadászbálon :D :W

    @Rony949: Az igen. Sajnálom. Sejtettem, hogy elkapkodják az állójegyeket, de a névre szólóság miatt nem gondoltam, hogy ennyire gyorsan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák