Új hozzászólás Aktív témák

  • S*Tom*

    aktív tag

    válasz [CM]Crusher #166 üzenetére

    Jól informált vagy és mint írtam biztos igazad is van!
    Én a roccatos PH hír után nem nagyon foglalkoztam egér témával, volt 3db razerem ami elég volt mindenre és mivel klán társam már akkor vígan tolta konéval úgy gondoltam külföldön meg is jelent. Pár hónapja eladtam a régi razer DB-m, a két CH-m pedig az elhasználódott a mikrokapcsolók miatt használhatatlan. Mostanság már nem játszom annyit, de így is ideje volt valamit beszereznem, kicsit keresgéltem és gondolkodtam mi is legyen (G9,Razer LH,Ikari,Giga gm-m8000,Snipa), de eszembe volt mennyire dicsérte haver a konét és a topik sem a hibáival volt tele, persze tetszett is nagyon így rendeltem egyet. Nekem legjobban a razer mamba tetszet, de évelején még nem volt kapható és a konét átmeneti egérnek szántam, de nálam annyira bevált, hogy haláláig már a családban marad.
    Egyébként érdekes üzletpolitikája van a cégnek, akkor ezek a termékek egyediek és szuperek voltak a bejelentésükkor sokaknak tetszet a nyálunk csorgott, de ma már szinte minden nevesebb gyártónak van legalább egy vagy több hasonló terméke.

Új hozzászólás Aktív témák