Új hozzászólás Aktív témák

  • rednifegnar

    senior tag

    válasz carl18 #854 üzenetére

    lehet hogy vannak akik itt levezetik szamokkal hogy mit erdemes meg mit nem, de a szukseg nagy ur, ez az aremeles most lesz nem 2 ev mulva. most mindenkinek amit lehet meg kell tennie. ha nem is lesz toketeles meg eloirt az a szigeteles, meg mindig jobb mint ulni es sopankodni hogy hat nem erdemes csinalni semmit hisz leirta egy topiclako.
    nekem is van egy csomo dolog amit meg fogok meg csinalni, eddig is tudtam hogy sort kell keriteni ra, csinalgattam is, minden evben volt valami projekt. most besurosodik amit lehet meg kell csinalni.

    nekem is van egy rozzant abalakom, centis resek, kerestem mar meg ablakos embert de csak vakarodztak huztak az idot, en se nagyon foglalkoztam vele teny nem nagy melo, nem is akarjak vallalni mert biztos van ennel sokkal tobb penzt hozo.
    nem lesz mas, megcsinalom magam, ha nagyon gaz lesz es nem jon ossze idoben akkor bedeszkazom telire. ugyis eleg sotet van olyankor nem halunk bele ha egy telen at nem lehet kilatni rajta.
    van meg par hasonlo ilyen amit most elkezdtem megcsinalni atalkitani.

    masik hogy a szokasokon is kell alakitani. teny en is szeretek folyo vizben mosogatni, hat nem fogok. mindenki szeret sokaig pancsolni a zuhany alatt. hat nem fogunk. majd kisit korlatozva lesznek a dolgok. most egy ilyen idoszak lesz.

    A camera does not make art, the artist makes art.

Új hozzászólás Aktív témák