Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hatpersze

    tag

    válasz #79335424 #515 üzenetére

    Köszi, végül sikerült beállítani. Most így pár nap után, hogy elszállt a rózsaszín köd, azért vannak hiányosságok, de összességében tényleg nagyon kellemes, és talán önmagában is használható rendszer. Lesz.

    pro:

    - minden alap, amit a rendszer tartalmaz program tökéletesen működik (amiket próbáltam)
    - full hd kijelzőn a kapacitív érintések (tíz) pontosak, teljesen jól használható akár külső bill, egér nélkül is kezelhető az egész rendszer. Ez 14 collon azért elég izgalmas
    - gyors, folyamatos a rendszer, nincsenek fagyások, röccenések, akadások.

    kontra:

    - akkumulátor használata gyengébb mint windows 10-el a hardvernek (Remix: 4-5 óra, Win 10: 6-7 óra)
    - Böngésző csak az előre telepített Chrome ami létezik, semmi amit próbáltam nem települt (ha valaki tud telepíthető alternatívát ne tartsa magában...)
    - kicsit zavaró, hogy vagy megjelenik a virtuális bill, vagy nincs, nem dönthetem el én mikor kell, nem tudom háttérbe rakni (vagy mi...)
    - utólag telepített programok... Hát, kicsit csalódás, mert kis ablakban, amit "natívan" kiválaszt magának méret, azon jól működik, de ha kirakom teljes kijelzőre, akkor sajnos "szétzilálódik", akad, stb...
    - a memória kezelés nem az igazi, pár játék próbálása után elkezdett az egész rendszer akadni, minden program alatt. Ez nem tudom mennyire lenne alap probléma, lehet telepítgetett, vagy nem tudom. Azóta nem nyúztam különösebben, hosszú távon, nem volt rá időm. De hogy őszinte legyek, ez a probléma eléggé lelohasztotta a kedvem... Átkapcsolva winre minden azonnal tökéletesen működött (a böngésző is szinte használhatatlanul belassult Remix alatt). Most jelen pillanatban nem tapasztalom ezt a problémát, kb egy órája nyüstölöm, játék nélkül mondjuk...

    Biztos van még amit írhatnék, de most hirtelen ennyire tellett...

    Bocsi a hosszú léért.

Új hozzászólás Aktív témák