Új hozzászólás Aktív témák

  • hatpersze

    tag

    válasz #79335424 #499 üzenetére

    Üdv

    Somatom:

    Igen, ez egy emulált szoftver (OS), a telepítésnél ajánlott hardvert megugorja amin próbáltam, elméletileg. Az érintő kijelző úgy éreztem alap egy ilyen rendszernél. Mivel szinte csak szórakozásra használom, viszont ez lenne a fő (egyetlen) gépem, tudjon minden olyat, ami szóba jöhet. Ha a Note 8 beváltja az elvárt igényeimet majd egyszer valamikor, akkor még ezt is elajándékozom a családban, marad az 52colos tévé meg egy mobiltelefon. Most is ezen vagyok, de (sajnos) a Note 5 még nem alkalmas kiváltani "mindent".

    Bozek:

    Biosban be kell állítani valami virtuális megjelenítés "bigyót" (nincs előttem, nem nagyon vágom, eddig nem találkoztam ilyennel...), a bemutató videó szerint két rublikát kell(ene) ott találnom, pipálnom, nekem csak egy enable-disable lehetőség van ott, lehet ez a baj...? Mert a Player (tényleg, nem is Play)...) indításánál felugrik az ablak, ezt engedélyezzem. Mintha nem lenne még, de gondoltam ez csak egy állandó figyelmeztetés.
    Mindegy, délután nekiugrok megint, elméletileg frissítettem este még biost is a laptopon...

Új hozzászólás Aktív témák