Új hozzászólás Aktív témák

  • OSERANSKY

    junior tag

    Tavaly októberi biztonsági patch-el érkezett és nem talált frissítést a rendszer.
    A Xiaomi hivatalos oldalán még fenn sincs a teló a ROM szekcióban, de gondolom idővel felteszik.
    Manuálisan kellett leszednem rá Keresztfiamnak a 2024 januári biztonsági patchet is tartalmazó V14.0.5.0.TNOEUXM frissítést.
    Gond nélkül felment és váltotta a gyárilag rajta ücsörgő V14.0.2.0.TNOEUXM-est.
    A widget-rendszer az új, több méretben is 'kipakolhatós', szóval én már semmit sem értek.
    MediaMarktban lett vásárolva, gyors promóciós regisztráció után tegnap hozta meg a futár hozzá a Xiaomi Smart Air Fryer 6.5 Literes forrólevegős cuccost.
    Piros pont, hogy ezúttal ilyesmire is gondoltak.
    Szerintem korrekt teló, egy vezetéknélküli töltési funkciót azért hiányolok, de akkor nyilván drágább lett volna, a kijelző üdvözlendő, személy szerint nincs bajom az ívelt kijelzővel.
    A 12GB memória és az 512GB belső tárhely pedig igencsak kiadós és biztosan jól fog jönni mindenkinek.
    A semmirevaló és évek óta változatlan 2 megapixeles makrón már csak a fejemet tudom csóválni, és közben mosolygok...

    A teszt átfogó, gratulálok hozzá és köszönjük!

    [ Szerkesztve ]

    If it’s not broken, keep fixing it until it is...

Új hozzászólás Aktív témák