Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz zack #198 üzenetére

    Nem érzem úgy hogy érdemes lenne összehasonlítani a két játékot, annyira nagyon mások és másnak is készültek.
    Ro2 sokkal kevesebb emberrel, kevesebb pénzből szinte már hobbiból összerakott játék a mai játékokhoz képest komplex rendszerrel, aminél nem azt nézték hogy vérpisti is játszhasson vele egygombos darálót mint nagyon sok mai fps-nél. (habár még így is sokkal könnyebb lett mint az első része!) Az első részt én még pár euróért vettem meg, ez a második a keményebb kezű kiadó miatt lett drágább. Még így is ilyen árkategóriában nagyon jó lett!
    BF3 sok pénzért, sok emberrel minél több haszonért megírt játék. Nagy rétegnek árkádosan. Meg ugye a modern EA games... (amiről nekem leginkább csak az jut eszembe hogy megvesznek sok fejlesztő céget és rákényszerítik őket hogy szemetet csináljanak többszörös áron a már befutott játékaikból pl: C&C széria westwood után) Tehát ezzel nem azt mondom hogy rossz lenne a Bf széria akármelyik része, csak azt hogy teljesen más és nem érdemes összehasonlítani.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák