Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz D.Orion #143 üzenetére

    "Én erős fenntartásokkal kezelem mások problémáit, először mindenki a saját hardverei/szoftverei közt nézzen szét. U. tána szidja a játékotAz meg, hogy Crysis2ben mennyi az fps és itt mennyi... Ki a francot érdekel és mi köze van a két játéknak egymáshoz.. UT3 motor hajtja az RO-t, tudni kell, hogy ez a motor mire és hogyan képes"

    Gondolom az eddigi 1.5Gb patch méret 1 hét alatt nem téged igazol hanem engem. :U
    De lehet csak azért frissítgetik mert minden jó úgy ahogy van, csak unatkoznak, és nincs jobb dolguk. Látom nem érted az összefüggéseket. Segítek, és elmagyarázom, bár nem terveztem ennyire szájbarágósan. :B Az UE3 motor DX9-et használ amiben bár vannak kivételek (Dead Space pl.) elég elavult motornak számít. A Crysis 2 CryEngine 3 motort használ, ami jelenleg a leggépigényesebb, és gépigényben felülmúlja az összes eddig megjelent motort. Az összefüggés ott van, bár a Crysis 2 sincs optimalizálva, mi több messze nem is a kedvenc játékom, ha egy gép gond nélkül futtatja, bőven a játszható fps-ek felett, akkor ott nem a gépben kell keresni a hibát, ha a RO2 gépigénye kerül szóba.
    A 6950 CF-em 15-20% gyengébb a jelenlegi legerősebb 2 kártyás SLI rendszertől (GTX 580 SLI). Szerinted medium grafikán 1920-ban DX9-ben indokolt a 20 fps egy ilyen VGA rendszertől, amikor DX11-ben a legerősebb gépigényt igénylő játéknál 2,5x ennyi fps van? :U Azt majd kifelejtettem, hogy a Crysis 2 is NV kártyákon fut jobban, tehát nem AMD-s játék. Sajnálom hogy ezt nem tudtad kikövetkeztetni az előzőekből, pedig ott is éppen ennyire érthetően leírtam. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák