Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Valószínűleg egyedül vagyok itt ezzel ahogy olvasgatok, de nekem nagyon bejött a Starfield bemutató. A zenéje mennyire jó már, ezt most nagyon odapakolták. Természetesen egy játék nem csak zenéből áll de a hangulati aláfestés nagyon fontos, nekem a gameplay mechanikák is nagyon tetszenek. Az, hogy saját űrhajót lehet építeni meg különösen tetszetős. Amitől kicsit félek, hogy jól hangzik ez a kb. 1000 landolható bolygó, de vajon lesz rajtuk annyi tartalom, hogy érdemes legyen megnézni őket? Vagy a felfedezést akarják ezzel erőltetni? Elite Dangerous -nál is vannak emberek akik hónapokat képesek eltölteni a felfedezéssel, én biztos nem tartozok közéjük. A 10. bolygónál ahol nincs semmi csak mondjuk annyiban tér el, hogy más az élővilág vagy az egész környezet, de nem lehet csinálni semmit, már tuti halálra unnám magam. De gondolom, hogy a következő hónapokban még több infót fog csepegtetni a Bethesda, és több minden kiderül.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • nubreed

    veterán

    válasz bLaCkDoGoNe #30 üzenetére

    Mi a borzalom? Komolyan érdekelne.

    Én teljesen máshogy látom. Végre a space genre elindult egy jó irányba a Starfield -del. (Story driven RPG, 1000 felfedezhető világ, saját bázis, saját űrhajó építés, repülhető űrhajók, sőt űrharc, on foot fps combat, ehh komolyan nem értem mi ebben a szar?) Egyelőre ez tisztán látszik számomra. Olyan dolgokat láttam a bemutatóban, amit akár az Elite Dangerous -ban akár a Star Citizenben csak igérgettek de soha nem valósult meg, a Starfield meg tálcán nyújtja. Értem én, hogy a Star Citizen eleve egy mmo-nak készül, de nagyon sokan vannak olyanok, akik amúgy CSAK PVE-znek, csak a single része érdekli a játékost, ugyanez igaz az ED közösségre is. Tehát ebből a szempontból összehasonlítható a 3 játék. Arról meg már ne is beszéljünk, ha ne adj isten a Starfield is moddolható lesz teljes körűen mint a Bethesda régi játékai, abban valami brutálisan jó lehetőségek vannak/lesznek.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • nubreed

    veterán

    válasz bLaCkDoGoNe #35 üzenetére

    Mindenkinek mások az igényei meg szempontjai. Ezt teljesen rendben van.

    Én azért nem temetném előre olyanok miatt a játékot, amiket nem tudunk biztosan, egy csomó minden jelen pillanatban két esélyes és én most megelőlegezem a bizalmat a Bethesdának. Aztán majd meglátjuk.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • nubreed

    veterán

    válasz hombre[EU] #38 üzenetére

    Ha idén az eredeti időben kijött volna a Stalker 2 (április) akkor semmi gond nem lenne, de sajnos nem így lett, ez az év is rendkívűl szar open world/universe játékok felhozatalában. Talán még nyáron megjön a Ghosts of Tsushima PC -re, az kicsit feledtetni fogja az éhínséget. De addig is megyek vissza X4 és ED -zni.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • nubreed

    veterán

    válasz tibaimp #40 üzenetére

    +1

    Ugyanezen a véleményen vagyok én is. De egyesek kötelezőnek érzik minden cikk dolog alá odaszórni a fikázásukat arra ami épp nem tetszik nekik. Már kifejtettem korábban, ezzel a játékkal a teljes space genre elindult egy jó irányba. Semmi újat nem mutat a Starfield, vagy legalábbis ez eddig nem derült ki az eddigi infókból, csak egybe gyúrja egy remélhetőleg nagyon jó termékké azokat a dolgokat, amik így vagy úgy valamilyen szinten megvannak a különböző space game -ekben (pl. X sorozat, Elite Dangerous, NMS, Star Citizen) de így egybegyúrtan, komplexen nincs meg.

    És a másik: rengeteg cikk van olyan játékokról itt a Gamepod -on is, amiket bottal se piszkálnék meg, nem, hogy ingyen nem kéne, de ha fizetnének érte akkor se játszanék velük, mégse szemetelem tele a topicjaikat azzal, hogy "fú mekkora szar ez". Már kezd k*rva unalmas lenni ez a fika kúltúra.

    Akinek nem tetszik az Starfield, menjen és találja meg a boldogságát a többi RPG és/vagy space game -ben, elég sok van már most is a piacon, amiket felsoroltam az előbb zárójeleben csak a jéghegy csúcsa.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák