Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kemotox

    addikt

    Szerintem zseniális lett a játék. Igazi tökös Wolfi játék, rengeteg titkos járattal, sok öldökléssel, és még több brutalitással. Sztori nem rossz végülis, de annyira nem is jó, a karakterek viszont szerintem borzalmasak. Az ellenállás fele őrült dilinyós emberekből áll. Valahogy egyik sem olyan igazi szerethető karakter. De annyi baj legyen. Rengeteg felfedezni és gyűjtögetni való dolog van benne, ráadásul az, hogy kit mentünk meg a játék elején (Wyatt közlegényt vagy a vén róka Fergust), kicsit befolyásolja a későbbi párbeszédeket az átvezetőkben, így az újrajátszhatósági faktor elég faja.

    Van viszont egy olyan hatalmas hiba a játékban, amit nem tudok elnézni (a sztori és a karakterek átlagosságát igen, ennél a játéknál úgy is a darálás a lényeg), mégpedig az, hogy nincs multiplayer :(

    Nálam csak mediumon megy akadásmentesen a játék, de még úgy is elég szép, én teljesen meg vagyok vele elégedve.

    Szerintem pont azt a játékot kapjuk, amit várni lehetett, teljesen rendben van.

Új hozzászólás Aktív témák