Új hozzászólás Aktív témák

  • bagkri01

    őstag

    válasz #13260800 #418 üzenetére

    Itt meg kell, hogy cáfoljalak. Én nap, mint nap használom munkára a rendszert és pár előnyt is tudnék írni, bár ez neked nem számít, csak szapulhasd a rendszert (egye fene azért leírom)
    -szinte minden külső hardvert élből felismer és telepít (azért írom, hogy szinte mert biztos nem minden, de amiket eddig csatlakoztattam minden azonnal működött)
    -eddig minden dokumentum formátumot megnyitott (a win7 a mac-as doksira azt mondta munkatársamnak, hogy WTF, átküldte nekem és voala, megnyitotta )
    -Mindennel könnyebben összehangolható, mint a win7 (smart TV, telefon, stb, mielőtt sarat dobálnál, igen próbálva vannak/voltak)
    -a munkáról meg annyit, (ha csak nem vagy animátor vagy tervező stb, amihez speciális progikat kell telepíteni a gépekre) hogy egy igazán komoly cég távoli asztali kapcsolattal oldja meg a dolgait, így a te gépeden egy pár kilobájtos beléptető progin kívül nincs más. Na meg ha a mai világban fel kell mérni, hogy hogyan tud használni a windowst az elég érdekes, hacsak nem vagy 80 éves.
    -a keresés kimondottan hasznos (szerintem), hogy kategóriákba rendezi a találatokat és kb két kattintással be lehet állítani, hogy milyen kategóriákban keressen a rendszer legközelebb, ellentétben a win7-el ami ömlesztve kiadott mindent.

    De tépd a szádat nyugodtan, hogy mennyit kell kattintani stb, semmivel nem kell többet használni az egeret, mit win7 alatt. Bár nekem még afelől is kétségeim vannak, hogy próbáltad a win8-at hosszú távon.

    Ui.:és elnézést kérek a kissé cinikus stílus miatt (amúgy nem vagyok ilyen), de amit te és idegen lény műveletek az már nagyon érdekes.

    samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

Új hozzászólás Aktív témák