Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz Mister_X #24 üzenetére

    Nem mondtam, hogy csak a Nintendo képes jó játékokat létrehozni. Arányaiban kell nézni a dolgokat. A PS néhány csúcsjátéka mellett milyen irdatlan számú selejt, futószalagon gyártott kliséjáték is jelent meg? Na ugye? Nézd meg ezt az arányt a Nintendónál. Sokkal kevesebb játék, mégis sokkal kevesebb klisé. Több ötlet, több fantázia, nagyobb kreativitás. A PS vagy az X-BOX sosem lesz képes létrehozni mondjuk egy Zeldát, maximum csak valami giccses rágógumit. Mert a legfontosabb hiányzik belőlük, a lélek. Inkább csak a technológiára építenek. Amiket felsoroltál csicsás játékok, elismerem, de lélektelenek. Még a GoW-ban is néha olyan primitív a játékkezelés, ami kiábrándító, és teljesen kiesel a történetből. A többi meg vagy technikai játék, vagy pedig mindnek meg voltak az előzményei, egyik sem valami hú, de nagy ötlet. Persze néha összejön. De nézd meg mondjuk a Harry Potter utolsó részét. Megcsinálták, mert meg kellett csinálniuk. Olyan is lett.

    De abban a 73 ezerben gondolom nincs benne a csodalámpa, Wii U alapcsomagban meg benne van a mozgásérzékelő. És a merevlemez kapacitása 32 GB, az összesen már 40 GB! Már hogy ne lenne a gamepad kontroller?: [link]

    Ez viszont új, én meg azt hittem, hogy ez egy kézi konzol is. Mintha ezt olvastam volna róla. Így már valóban más az árfekvése.

    Az hol éri meg, hogy a fél fizetésedet játékokra költöd? Jó, a GameCube-ot én se chippeltettem, de a Wii-t már így kaptam meg 20 ezerért. Szerintem nagyon jó vétel volt, még ha használt is. Ki bírja megfizetni a csillagászati játékárakat?

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák