Új hozzászólás Aktív témák

  • ibax

    csendes tag

    válasz szonti #1816 üzenetére

    Szia,

    Alapesetben a médialejátszóban nincs torrent kliens. A b-rad féle verziókban találhatod meg az rTorrent-et, tehát frissítened kell a médialejátszó firmware-ét.

    Arról nincs információm, hogy esetleg másik torrent progit is lehetne valahogyan rávarázsolni.

    Itt-ott előfordulnak érdekes hibaüzenetek, mint például ez:
    [23.06.2011 21:23:39] WebUI started.
    [23.06.2011 21:23:39] Bad link to rTorrent. Check if it is really running. Check $scgi_port and $scgi_host settings in config.php and scgi_port in rTorrent configuration file.

    Ezzel már találkoztam én is, más is. Amennyire emlékszem, nem tudja betölteni a GUI-t, a torrenteket tartalmazó képernyőt, mert például újra-hasheli a torrenteket. Nálam olyan is előfordult, hogy a betöltött torrent fájlhoz elkezdte lefoglalni a vinyón a területet. És észrevettem, hogy ez a hibaüzenet mindaddig akkor jelen volt, amíg az rTorrent az a bizonyos 20-30 GB-ot le nem foglalta... Látható volt, hogy folyamatosan fogy a tárhely...

    Amikor ilyen hibaüzenettel találkozol, nézd meg, mi történik az rTorrent mappájában. Lehethogy az is segít majd.

    Üdv,
    Csaba

Új hozzászólás Aktív témák