Új hozzászólás Aktív témák

  • ibax

    csendes tag

    válasz szonti #1814 üzenetére

    Szia,

    Én elég masszívan használom a WDTV Live rtorrent funkcióját. Valóban problémákba ütközöm néha, ami abból ered, hogy egy idő után megáll a letöltés valami 'storage error' hibaüzenetre panaszkodva. Ahogy nézegettem a fórumoldalakat, nem gyakori jelenség, alig találtam pár ehhez kapcsolódó kommentet, valószínűleg ezért nem is foglalkoznak (sajnos) ezzel a problémával. Elképzelhető, hogy te nem is fogsz belebotlani...

    Ettől függetlenül a 2 MB-es netemmel ez elmúlt kb 10 hónap alatt letöltöttem 2 TB-nyi adatot az rtorrent segítségével, tehát semmi esetre sem mondanám rossznak, használhatatlannak. A legutóbbi 24 GB-os packot probléma nélkül letöltötte. Viszont volt olyan is, hogy egy 5-6 GB-os pack 10-szeri nekifutásra töltődött csak le...

    Sajnos én sem tudom, mitől van ez a dolog. Talán a hozzácsatlakoztatott USB 2.0 3.5'' HDD miatt van. Lehethogy egy nagyobb méretű pendrive használata mellett semmi gondod nem lesz. Ilyen tippjeim lennének, de ezeket még nem teszteltem. Mint mondtam, eddig sikerült mindent letöltenem, amit szerettem volna...

    Tehát összefoglalva: az rTorrent funkció használható.

    (ritkán tettem be 10 torrent fájlt egyszerre, de amikor ilyen eset fordult elő, megbírkózott a dologgal)

Új hozzászólás Aktív témák