Új hozzászólás Aktív témák

  • virág0120

    csendes tag

    válasz BBandigyerek #1088 üzenetére

    Sziasztok!
    Pont ezen agyalgatok én is. Nekem az első időben volt hogy bő két hétig (ha nem használtam sokat, még tovább) nem kellett töltenem, aztán kb 2-3 hónapja (egy éves pont a gépem) elkezdte, hogy alvóban hagytam, egy picit lejjebb mint a fele töltéssel, és este kiírta, hogy nincs elég energia a bekapcsoláshoz. Mivel hd-s a tok problémát megoldottam már, tehát nem lapozta le magát. Azóta hogy ezt csinálta, már kétszer-háromszor le is fagyott. Eleinte kikapcsolt állapotban töltöttem, de ha úgy kezdem tölteni, mindig lefagyott. Most alvó állapotban töltöm, így eddig nem volt baja.
    Na és a lényeg, hogy amióta ezek a fagyogatások előfordultak, hát igazából szinte hetente töltenem kell. Jó nem várom meg amíg kiírja, hogy töltsem, előbb felteszem. Úgy kb negyed töltésnél. Bár hozzátartozik azért az igazsághoz, hogy nekem az egy hét, az intenzív használatot jelent. Átlagban napi 4-5 óra használatot azért számolhatunk. Tehát igazából attól is függ hogy mennyit használod. De ha a lapozást nézzük, szerintem bőven 1000 lapozás felett van, úgy számolom hogy kb 1300-1500 körül szerintem belefér. De majd most megnézem, pont ma éjjel töltöttem. Most megnézem hány könyvet tudok vele elolvasni. De arra én is kíváncsi lennék, hogy ez, hogy egyre kevesebbet bír, ez aksi probléma lesz, vagy mondjuk a szoftver frissítés megoldja ezt a gondot is. Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák