Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milkoma

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy ideje követem ezt a témát, mivel nekem is ilyen készülékem van. Eddig teljesen megvagyok vele elégedve, bár hozzá kell tennem kizárólag teszt telefonnak vásároltam, a "fő" készülék egy Lumia 720-as.De egyébként amiket így olvasgattam, hogy magától újraindul, memóriafogyás nem tapasztaltam. Talán valamivel lassabban reagál a Windows Phonehoz képest.

    Ami miatt amúgy írok, az a fentebb látható kép, jel nélkül töltött idejével kapcsolatos. Hozzáteszem első Androidos telefonom, szerintem a rendszer által nyújtott lehetőségek 10 százalékát sem ismerem, viszont nálam ebben a menüpontban nem hoz ilyen infót. Ez normális?

    Amit így olvasgattam, elvileg csak akkor jelenik meg, ha valóban volt jel nélkül töltött idő. Ezt megtudjátok erősíteni?

    Illetve, ha már írok :) még lenne kérdésem. Több alkalmazás automatikus indítását tiltottam, nem is indítottam el őket (csak nagy ritkán), viszont elvileg folyamatosan mennek a háttérben, mert a letöltött akkumulátor alkalmazás mindig ugyan azokat hozza fel, aksi zabáló programoknak. Volt újraindítás is, de semmi. Ilyen pl a Facebook alkalmazás is. Vagy ezek végleges kilövését a háttérből root jogosultsággal lehetne megtenni?

    Bár mondjuk azt is letudom képzelni, hogy a Battery doctor (amúgy úgy ajánlgattak hogy az majd jó lesz) próbálja elhitetni velem, hogy dolgozik és úgy tesz mintha ezeket leállította volna, közben nem IS megy.

    Végezetül még egy kérdés. Még nem igazán néztem utána, de hátha ti kapásból tudtok megoldást rá. Szeretném a PC-re USB-n kivetíteni a telefon képét. Ezt WP telefonon (viszonylag) egyszerűen megtudtam oldani a Miscrosoft saját ingyenes alkalmazásával, de Androidra egyelőre ilyet nem találtam a ChromeCast-on kívül

    Köszönöm!

  • Milkoma

    csendes tag

    válasz prime6 #1459 üzenetére

    Szia!

    Én erre három lehetőséget találtam (eddig), mert ezzel a VF-os szoftverrel nem lehet csak úgy beállítani. (Mert miért is lenne egyszerű az életünk)

    Egy: Letöltesz egy külön alkalmazást. pl. Calls blacklist. Én azt használom.

    Kettő: A tárcsázóban a három ponttal előhúzod a menüt, majd beállítások/hívásbeállítások és itt a hívásletiltás menüpont. De itt a teljes csatornát tudod tiltatni, tehát nem egy konkrét számot.

    Három: Ugyan itt a hívásbeállítások menüben a Rögzített tárcsázási számok. Ehhez kell a PIN2-es kód. Ez szintén mindent letilt még a mobilnetet is (sőt nekem még a Wifit is tableten :D), de itt megtudsz adni egy listát, hogy mely azok a számok amelyeket átengedsz. Igaz fordítottja annak amit szeretnél, de esetleg ezt tudom javasolni ha nem szeretnél plusz alkalmazást letölteni és telepíteni.

Új hozzászólás Aktív témák