Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz $p@rr0w #1153 üzenetére

    Én már a kérdést sem értem. Eleve már sokszor az is óriási kérdés, hogy Ájfon - Android váltást merjen-e valaki. Az, hogy nem egy felsőkoategóriás androidra szeretnél váltani meg csak tovább bonyolítja a kérdést. Eleve mik a preferenciáid, mik az elvárásaid? Ez mindnekinek más, így mindenki csak maga helyett tud elsősorban beszélni. Kijelző minőségében (ppi, fényerő, színek stb) kb. ugyanazt tudja a két telefon, bár a Prime kijelzője 5 colos nem 4, mint az Ájfóné. Maga a telefon is jóval nagyobb, ez pl. lehet zavarna. Hardweresen jobb a Prime 6, de nem tudom mennyire optimalizált az aktuális iOS, lehet drámai különbséget nem tapasztalnál a mindennapos használatban. A Prime 6 árához képest meglepően minőségi telefon, jól össze van rakva, de azért nem egy prémium készülék, mint az iPhone 5. És akkor ott van a fentebb is említett, talán legfontosabb dolog, a két ökoszisztéma különbsége, a zárt vs nyitott oprendszer minden előnyével és hátrányával együtt. Van aki ezt preferálja, van aki azt. Én használtam iOS-t vagy 2 éve kíváncsiságból (telefont cseréltünk haverral pár napra, nem is tudom mi volt az, iOS 6 talán) de nem volt túl meggyőző számomra. De ez csak én vagyok.

    Az biztos, hogy ha valakit nem zavar a stock android, akkor a 30 ezer körüli feltöltőkártyás árával ez a telefon még mindig best buy. De hogy neked érdemes-e váltanod azt mi nem tudjuk megmondani helyetted.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák