Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Darth Sith #9 üzenetére

    A Nexus Player sok mindent képviselt csak minőséget nem. :) Hacsak azt nem érted alatta, hogy jókora késésekkel kapott frissítést. Ugyan úgy kapható lesz egyéb forrásból jó sokáig.
    Két alternatíva van, ami doboz a Shield TV(legerősebb HW jelenleg) és a Razer Forge TV ezenkívül TV-be épített OS-ként találkozhatsz vele Sony, Philips, Sharp, Vivo TV-ken.

    Apple TV-vel nem kell felvenni a versenyt, mert kb. annyira elterjedt mint a Nexus Player semennyire... Fire TV, Roku és a többi uralják a piacot. A sor végén kullog mind a Google mind az Apple megoldása.

    [ Szerkesztve ]

  • vicze

    félisten

    válasz Darth Sith #17 üzenetére

    Most így azért elgondolkoztam, hogy milyen TV nem támogatja a DLNA-t alapból? :)
    Plex-nél a kódolást végzi a NAS, nézéshez a legolcsóbb S905-ös stick is bőven elég. Sőt Chromecast-ot is támogatja Plex szóval bármiről átrakhatod arra. Kérdés, hogy milyen kimenetekre van szükséged esetleg, ha elég az alap HDMI akkor nagyon olcsón meg lehet úszni.

    @macskea: "legyen benne egy tényleg profi böngésző"
    Ebben az esetben most felejtsd el az Android TV-t, ugyanis arra NINCS értelmes böngésző. Igen ezt így elsőre nehéz megemészteni és megérteni meg minden, de így van sajnos.
    Igen fel lehet telepíteni bármit, nekem is Chrome van fenn, DE az alap Android TV launcher nem jeleníti meg ezeket az appokat, mivel hivatalosan nem támogatja, illetve nagyon vezérleni se lehet sehogy, csak is kizárólag bill+egér kombóval máshogy esélytelen. Erre a célra Android TV egyszerűen nem nyújt túl jó élményt.(Apple TV és a többi dettó ugyanez)

    Ebben az esetben jobban jársz a lehető legerősebb Android miniPC-vel. Arra viszont már vannak topikok csak mint írtam modellek szerint.

Új hozzászólás Aktív témák