Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz #57919488 #14 üzenetére

    Mert a MOBA-k azok nem multiplayer alapú játékok, mi? :N
    Amúgy igaz, hogy vannak tartalmas és hosszú időre lekötő, sp only játékok, mint a Witcher vagy a Skyrim, csakhogy rájuk általában legalább 10 másik jut, amiket pár óra alatt végigvisz az ember (esetleg még egyszer ennyi, ha ráhajt az acsikra), aztán "jó volt, jöhet a következő" alapon el is felejti. Egy multiplayer címnél a játékidő általában több tíz órákban mérhető, amivel csak nagyon kevés sp only játék tudja fölvenni a versenyt; többnyire csak akkor, ha sokszor újrakezdhető tartalommal rendelkeznek (pl. Don't Starve, Tetris vagy akármelyik autóverseny) vagy a mod közösség nagyon fölkapja (pl. Half-Life 2). Ráadásul a multiplayer esetében a készítők (normál esetben) folyamatosan adagolják az újdonságokat a játékba, s nem az van, hogy a kiadást követő egy évben, a kiegészítők/DLC-k után magára hagyják, s esetleg csak leárazásokon lehet velük találkozni.

    (#1) orichalcos Klasszikus! :D

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

  • Raysen623

    addikt

    válasz #57919488 #14 üzenetére

    Annyit még hozzá tennék előttem szólóhoz, hogy a MOBA-k az eszetlen nyikhajokat húzták el PVP oldalon, akikért nem is kár. Csalás megy ott is ezerrel. Mondjuk engem ez nem zavar, mert így mindenki megtalálja magának a megfelelő játékot. Én a magam részéről nem biromaz arena jellegű esztelen gyilkolászást. Sokkal inkább szeretem az objektívákkal ellátott PVP-t ha van olyan. Ha nincs, akkor felejtős. BF4 is ott lett elkúrva, hogy átment esztelen lövöldébe és felszámolták az igazi taktikus csapatjátékot (bár ez egy sima multi FPS és nem MMO), de pl. az Aion is ott lett elrontva. Egy jó MMO-ban viszont ez még meg van tartva PVE és PVP szinten is. Ezért sem fognak ezek kihalni....

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák