Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VIC20

    őstag

    válasz gghrtz #299 üzenetére

    Pontosabban - és az MS részéről -: ,,Túl hülyék voltunk ahhoz, hogy felfogjuk, hogy ezt az új, érintőkijelzőre készített felületünket zömmel nem érintőkijelzőn használnák majd."

    Egyébként attól, hogy érintőkijelzőre készült egy felület, nekem alapvetően azt jelentené, hogy nagyobbak a felületek, a vezérlők, nem azt, hogy csúnyábbak is...

    hcl: ,,Pont azért, mert DOS-sal, TVC Basic-kel kezdtem, azok után már az ember bármit képes használni."

    Érdekes, de hát különbözőek vagyunk. Ha visszaülnék a régi gépekhez, ez nekem se jelentene gondot, de ha már rendszeresen megfej ez a jófej cég, akkor valahogy elvárom, hogy az aktuális hardveren elérhető legjobbat adja cserébe. Na jó, ez nyilvánvalóan túlzás volt, de legalábbis ne adja alább, mint az előző verziók (egészen 1990-ig, a Win3.0-ig visszamenve)...

    [ Szerkesztve ]

  • Rickazoid

    addikt

    válasz gghrtz #299 üzenetére

    Kevesen ellenzik érintőkijelzőn, viszont nagyon sokan ellenzik, ahogy a Microsoft ráerőltette a Win8 vásárlókra nem érintőkijelzős monitorok esetében is. Lehet érvelni ahogy tetszik, hogy ott az asztal, de nem változtat a lényegen, hogy attól még ott van ez is, kikerülhetetlenül, és lám muszáj is lett a Microsoft-nak lassan elkezdeni újragondolni ennek a korszakalkotó megoldásának az értelmét.
    Akkor ki a "h_lye"? Aki nem akar látni sem ennyire leegyszerűsített és szoftveresen lebutított érintőkijelzőre készített felületet és nem is használ érintőkijelzőt az biztosan nem (főleg miután mint látni fogjuk a Win9-nél, megoldható a "Modern" UI-s programok futtatása asztalon is), marad a kérdés eldöntéséhez tehát csak másik két fél: aki kitalálta, hogy legyen mindenhol ott, illetve a hihetetlenül kicsi felhasználói bázis, aki ezt védi és nem érti miért nem tetszik másoknak, hiába sorolták fel újra, és újra, és újra, és újra, és újra, és újra, és újra, és újra,
    while ellenzőkSzáma>0:
    print(" és újra,", end="")

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák