Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz hcl #277 üzenetére

    Nem is feltétlenül, h kell, hanem csomóhoz adnak, igaz ált. Win és Mac only. :)
    Pl. olyan szoftvert, amiben lehet üresjárati kikapcsolási időt, backupot, hardveres titkosítást állítani.
    De ott van eSATA külső vinyók, amiknél nagyon driver függő, melyik jelenik meg a Windows tálcáján biztonságosan eltávolíthatóként, van amelyik igen, másik nem. Ezekhez kell a HotSwap program, h menet közben is el lehessen távolítani.
    Vagy, ha sok USB-eszköz van rádugva a gépre és nem akarod folyton a kábelt be-ki dugdosni, akkor a Zentima és az USB Safely Remove el tudja távolítani, full leállítani, majd utána felcsatolna újból, igaz mindkettő fizetős...
    Ilyen megoldást Linuxnál láttam még grafikus felületen, illetve terminálban is lehet, bár én utóbbiban az udisks paranccsal szoktam full leválasztani.
    Nem tudom e téren Windows 9-ben lesz-e vmi érdemleges fejlesztés, de gyanítom, h nem nagyon, v fene tudja... :F

    Azé' is, meg tájékozatlanság, nemtörődömség....mert sok free alternatíva elérhető Windows alatt is.
    AutoDesk pár cucca nem is tudtam Linuxra is van, igaz zömmel csak Red Hat, Fedora. Azt hittem csak főleg Windows és kicsit Mac.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák