Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz haxiboy #583 üzenetére

    Nem értem, miért kell mindig ugyanazt a témát újrakezdeni. Most pl. csak ebben a topikban fogalmam sincs hányadikként elkezdted lökni "a PC sokoldalúbb, mint egy konzol, úgy is szükségem van PC-re, minek vegyek konzolt, ha az még játékra is szar, meg netbankolni és adóbevallást készíteni se lehet rajta"-mantrát. Minek?

    Nem vagyunk egyformák, nem egyformák az igényeink sem. Mondok egy példát: a büdös életben nem győzöl meg róla, hogy egy Xbox One-Lenovo X201 kombónál bármivel is jobban járnék, mert az én igényeimet ez a párosítás elégíti ki a legjobban. Messze a legjobban. Van egy 1,5 kg-os mobil irodám, ami mindenre elég, amire egy PC-t használni szeretnék. Mindenre, vastagon. Ha hazaérek, rápattintom a dokkolóra, és máris minden csatlakoztatva van, ami egy asztali PC-hez csatlakoztatva lenne, ha tartanék még ilyen monstrumot. De nem tartok, mert a sokéves Xbox360-on még fut a Far Cry 4 (az ugyanennyi idős PC-men rég nem futna), és nem érdekel, hogy egy nagyon drága PC-n szebben mutatna, mert nekem nem a pluszpixelek okoznak örömet, hanem az, ha egy játék jó. Szerintem. Xbox One-t is csak azért veszek (ill. már vettem és a jövő hét elején kapom meg), mert iszonyat jó áron jutok hozzá egy barátomtól. Hogy ezen nem fog 4K-ban futni a majdani Fifa 17 és 18? Nem érdekel. Lehuppanok a fotelbe, bekapcsolom a konzolt és full hd-ban fogok játszani egy 48"-os TV-n, és k.rvára élvezni fogom. Most pedig a kertből pötyögök egy olyan kis laptopról, aminek a súlya annyi, mint 3 doboz söré, és amihez 5 ropiért rendeltem eBayről vagy Aliról egy 3-4 órás akksit, ill. amit dokkolóval és szállításal együtt 48e Ft-ért vásároltam itt, a Hardveraprón. Szóval nem, nem fogsz meggyőzni arról, hogy egy bivaly asztali PC jobb, mint egy kis hordozható de villámgyors laptop és egy konzol. És mindezt úgy mondom, hogy a legutolsó asztali PC-met 300k-ból raktam össze (monitor, bill és egér nélkül), pedig nagyon ki volt találva a konfig és nagyon olcsón vettem bele a hardvereket, azaz ár/érték arányban brutál jó gép volt, én pedig megszállott asztali PC-s játékos voltam. Elmúlt.

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák