Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Vakegérke #2182 üzenetére

    Azt én értem, bár mondjuk annak is van egy díja amit ki kell csengetni.

    Azt nem értem, hogy hagyhatta ott a kicsi gyerekét, és a párját úgy, hogy nincs 2-3 hónapra való tartalékuk. Mert a villanyt sem úgy kapcsolják ki, hogy ma lejár a csekk, nem fizeted be, és akkor holnap lekapcsolnak. Ez is hónapokig tart, mert kijön a számla, aztán jönnek a felszólítók tehát nagy valószínűséggel, amikor bement a Farmra már szarban voltak, és ezt tudta is, és így hagyta ott a kicsi babáját.

    A párja is érdekes, hisz 21-22 éves kislány. Gyakorlatilag Cintiával egykorú. Cintiát gyerekként kezelte, hisz tulajdonképpen az is még. Viszont ha mondjuk a mostani párját nem ismerte volna meg régebben, és ez a lány megy be Cintia helyett, akkor lehet, hogy vele is pont ugyan úgy bánt volna. Nyilván ehhez kellet Cintia nagy szája is, de a korát tekintve biztos, hogy ez lett volna Attila véleménye, hogy gyerek még.

    Nem is értem, hogy tudott összebútorozni egy 20 éves lánnyal, vagy talán még annyi sem volt, hisz most 9,5 hónapos a gyerek, előtte ugye 9 hónap terhesség, plusz pár hónap ismeretség, tehát máris ott tartunk, hogy volt vagy 19 éves a lány. Ha én lányos apa lennék, pont az ilyen Attila féléktől félteném a lányom, akik 35 évesen rámásznak a tini lányomra.

    Bent Gergőt is leoltotta, aminek van is alapja, de igazából ő mit tud felmutatni? Azt, hogy az anyukája rokkant nyugdíján tengődtek?

    Most meg munkát keres. A médiában nem fog megmaradni az biztos, mert még pár hét és el is felejtik. Ha nálam jelentkezne én biztos nem venném fel, mert tudom, hogy összeférhetetlen. Azért sok sikert kívánok neki!

Új hozzászólás Aktív témák