Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz -=MrLF=- #17 üzenetére

    Szintén.

    Elég oda sugárzás (akármilyen hullámhosszú) ahova feltétlenül szükséges.
    A vicc az, hogy így sincs nagyon hosszú távú és megnyugtató eredmény szvsz egyik élettani hatásáról sem. Inkább csak a "nem bizonyított" összefüggések. A legjobb és fizikailag legegyszerűbb érv/védelem a kis teljesítmény. Volt eddig... mert itt ugye az a lényeg, hogy legyen átvitt teljesítmény is.

    Innentől ez a legkézenfekvőbb védelem sem működik. Plussz megnézném a "célzást" is ezzel a rendszerrel.

    A harmadik tényező pedig számomra a cél kérdése. Most komolyan ott tartunk, hogy egy indukciós lap "közelébe" nehezünkre esik odatenni valamit? Nemhogy kábelre dugni... Ok, nekem is van amikor a fülemen lóg és nem tudom a töltőn hagyni a telefont, na de nem ez a legnagyobb problémám...

    "Okos" dolgoknak se vagyok ellene, de ami sok az sok. :) Minél inkább meg akarnak oldani valamit helyettünk annál több a lehetséges mellékhatás. Nem feltétlenül csak fizikailag.

    Nekem pl. jobban jönne sokkal, ha a Margitsziget jönne hozzám és nem nekem kellene kimennem. Olyan fáradtságos... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák