Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz copin #10 üzenetére

    3 mondatot szántam rá, kb ekkora problémát jelent nekem.
    aztán ha nem bánod, még folytatnám a beszélgetést Mordennel.

    Morden:
    nem kell ezen meglepődni, mondjuk inkább úgy, hogy azoknak,
    akik régebb óta foglalkoznak játékokkal, nehéz hozzászokni.
    Egyébként számomra ezen játékok közül sok már annyira más kategóriát képvisel,
    hogy ha rajtam múlna, külön listán szerepeltetném őket.
    Persze itt csak az eladásokról van szó, ami - mint azt te is írod -
    nem a minőséggel egyenértékű.

    [ Szerkesztve ]

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

  • bwoay

    nagyúr

    válasz copin #28 üzenetére

    ááá, tehát nem ismered a REZ-t :) én ugyanis arról írtam.
    és az pl egy olyan játék, ami kellően elvont, szórakoztató,
    a grafikája nem egetrengető... de kétlem, hogy sokan értékelnék ma,
    holott mondhatjuk rá, hogy a szórakozásról szól, csak nem éppen bugyuta módon.

    amúgy meg 30-as vagyok, hogyan is írhatnék máshogy :D
    viszont a 2D korszakot nemigen sírom vissza, mert volt ugyan némi gamer előéletem akkoriban, de igazán csak most élem újra azokat a játékokat,
    ami sokaknak már a PS2 erában megvolt.
    Persze, hogy kell a könnyed szórakozás is. Viszont ez egész más, mint amikor az egész ipar az ilyen instant sikerélménynek kedvez. Gondolj bele: olyan, mint amikor a kötelező olvasmányokat mindenki inkább DVD-n nézi, és mi, öregek meg azon merengünk, hogy nincs ez így jól, mert a töketlen gyerekeket már az iskola sem tudja rávenni, hogy könyvhöz nyúljanak. Így talán érthetőbb. A ponyvának mindig is volt meg lesz helye,
    de amikor felhigítja a stílust, az szerintem sosem jó, van egy egészséges egyensúly.

    amúgy engem nem a Wii grafikája zavar, ezek szerint nagyon félreérthető voltam.
    Csak sokan úgy emlegetik ezt a "játékélmény számít" frázist,
    mintha az, hogy normális grafikával látnak el egy játékot, levonna az élvezeti értékéből,
    magyarán a kettő kizárná egymást. Pedig volt alkalmunk látni, milyen az, amikor a jó ötlet jó irányítással, és (a gép képességeihez mérten) szép grafikával párosul, meg is kapta az év játéka címet.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák