Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz bwoay #18 üzenetére

    Hát nézd, nincsen Wii-m, de ugye konzolt nem a márka miatt veszek, hanem a felkínált játékok miatt. Tudom, hogy jövőbe nem lehet látni, de tuti biztos vagyok benne, hogy az ilyen "ráuntam stb." emberek egy elég nagy része azért járt így, mert vásárlás előtt nem tájékozódott eléggé.

    Az meg tény, hogy a Wii-n nem kapsz GTA4-et. Hát ja, ebben az esetben ugye választanod kell, hogy neked (környezetnek) mi a fontosabb.

    Egyébként más: Itt fentebb írták, hogy a mai játékok túl bonyolultak. Ezt nem is értem. Számomra a "bonyolult" játékok azok voltak, amikor jegyzetelned kellett, hogy végig tudd vinni. De tahó leszek: ha ezutóbbi nem is, de olvasni és megérteni nem ártott. Én a mostaniakból pont ezt hiányolom. Gyakorlatilag a játékok 90%-a labirintushent, vagyis fajtájától függetlenül mész előre oszt' oldod meg az eléd hányt feladatokat. Na nekem pont ez a görcsöm: Zsoccc írta az egyik szomszéd cikkben, hogy már nem értékelik az emberek az innovációt, vagy valami hasonló. Ebben egyébként valahol egyetértek.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák