Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    válasz Madwe #84 üzenetére

    Tény, hogy elsősorban konzolom volt, a 8 bites korszakban lett meg az első konzolom, és onnantól kezdve kb. mindenem volt az előző generációig bezárólag, még az "egzotikusabbak" is, mint pl. az Atari Jaguár;) Nekem eddig mindig úgy tűnt, hogy bizony bika gép kell a multi címek futtatásához, legalábbis az első években mindenképpen. Legalábbis annyira "bika" hogy valóban elég nagy szakadék tátongott a két árcédula között (hasonló látványvilágú pc vs konzol), most ez a szakadék érzésem szerint eléggé zsugorodott.

    Ráadásul nem csak a multiplatform címekről beszélünk, a konzol exkluzív játék esetében végképp elkerekedtek a szemek a megjelenés körüli években. Nyilván most is jobbak, mint egy multi cím, de nincs meg az a wow..ez fejletépően néz ki érzés, legalábbis nálam, pedig csak egy átlagos PC-m van jelenleg:)

    Az más kérdés, hogy nem csak a látvány számít de mégis na..régen basszus egy Shenmu II pl. DC-n..hát hol tudott olyat a PC..:)

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

  • dabadab

    titán

    válasz Madwe #84 üzenetére

    "Én a snes óta követem a piacot mind gamer pc mind konzol oldalról"

    1990-ben gamer PC, hááát... :) Mondjuk pont az SNES az eléggé vert mindent, de gamer PC-s viszonylatban (vagyis kb. a PS2 - Xbox Classic megjelenésétől számítva) mindenképpen igazad van.

    [ Szerkesztve ]

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák