Új hozzászólás Aktív témák

  • Juditta_56

    aktív tag

    válasz kmarci25 #572 üzenetére

    Szia!
    Az én ijedtségeimet ne vedd alapul, 60 évesen előbb "kapok infarktust", mint hogy gondolkozzak... :O

    Én is ajánlom, komoly hibát eddig nem tapasztaltam, január elején kaptam meg, azóta talán kétszer kellett fagyás miatt újraindítani. A ROM-ból nekem is kb 8 GB szabad, bár bent van egy 8 GB-os SD kártya is, azon 5 GB a szabad hely. A GPS is megfelelő, nekem a Waze van fent naviként. Bőven egy napot bír az aksi. Az ujjlenyomat-olvasó nagyon tetszik, bár az elején megtréfált egyszer-kétszer: kiáztatott ujjakkal nem működik. :N
    Lubickolok a 3 giga RAM-ban, amikor meg megkérdezik, hogy mit tud, és mennyibe került, mindig nagy csodálkozás van.

    Tapasztalatom szerint körültekintően kell az appokat telepíteni, a telónak "lelke van", nem hajlandó bármivel együttműködni, egyszer pl. egy hívásblokkoló miatt nem csöngött, ha bárki hívott.

    Ami engem egy kicsit zavar, az az egyszinű értesítési led, meg a kezelőgombok állandó helye. A töltője erősen melegszik, érdemes egy jobbat venni hozzá. Én a Sony tablet töltőjét használom, az épp csak langyos. Az aksi bírhatna többet is. Na de ennyiért?! :Y

    "You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

Új hozzászólás Aktív témák